Veleprodaja:    Litijska cesta 261a    T: +386 (1) 542 80 80    F: +386 (1) 542 81 00
Castrol majice Plin za klime Maske in razkužilo Letne pnevmatike Kelly NGK svečke fEBI Michelin Banner Metlice Bosch

Castrol in Aral

GRATIS majica

Akcija velja od 1. 7. 2020 in do razdelitve majic. Velja za enkratni nakup. Embalaža olja je poljubna. Za več informacij se obrnite na vašega komercialista ali obiščite najbližjo poslovalnico.

Plin za klime

R134A

***UGODNO***
Obveščamo, da imamo na zalogi PLIN ZA KLIME R134A v 12 kg jeklenki.
Za nakup je obvezno spričevalo za ravnanje z ozonu škodljivimi snovmi in flouriranimi toplogrednimi plini ali izjava kupca v primeru nadaljne prodaje.

Maske in razkužilo

Zaščita pred virusi

Zaščitne troslojne maske, pakiranje 5 kos, z CE in EN 14683 certifikatom...

Alcolex je 70% etanol, ki v tej koncentraciji deluje baktericidno - uničuje bakterije in viruse...

ZOPET V PONUDBI

Zanesljivo s pnevmatikami Kelly

Kelly posluje že več kot 115 let, kar ga uvršča med najstarejše znamke pnevmatik v ZDA. Z odličnimi pnevmatikami zagotavljajo dober nakup - “A Good Deal On A Great Tire”.

NGK vžigalne svečke

Novo v ponudbi

V našo ponudbo smo dodali NGK vžigalne svečke. Na voljo so tipske svečke in V-Line linija. Podjetje NGK, z več kot 50 letnimi izkušnjami v avtomobilski industriji, je usmerjeno v izjemno predanost inovacijam, učinkovitosti in kakovosti, kar se nedvomno odraža v kvaliteti njihovih svečk. Priporočamo!

Novo na zalogi

V ponudbo smo dodali dele podvozja proizvajalca Febi Bilstein. Podjetje se ponaša z dolgo tradicijo nadomestnih delov primerljivih originalnim delom.

Več informacij lahko dobite v naših poslovalnicah.

Avtotepihi in kompresor

Michelin

Nudimo gumijaste in tekstilne avtotepihe Michelin. Univerzalni - za vsak avto in vsako sezono. V naši ponudbi tudi kompresor Michelin s priloženimi različnimi nastavki in vhodom USB za polnjenje telefonov, tablic...

Akumulatorji Banner

Na zalogi

Ponujamo kvalitetne in cenovno dostopne Banner akumulatorje za osebna in tovorna vozila ter traktorje.

Novo na zalogi

Metlice brisalecv Bosch

Naš asortiman smo razširili z metlicami brisalcev znanega proizvajalca Bosch, kateri so namenjani vsem vremenskim razmeram.
                 

Podjetje

Vodstvo: Elektronski naslov: Telefon: Faks:
Tadej Hartl tadej.hartl@ist.si +386 (1) 542 80 80 +386 (1) 542 81 00

Tajništvo:      
Marina Bordon marina@ist.si +386 (1) 541 44 88 +386 (1) 542 81 00

Prokurist:      

Direktor veleprodaje:      
Andrej Črešnovec andrej@ist.si +386 (1) 541 44 85 +386 (1) 542 81 00

Direktor maloprodaje:      
Damir Petrinec damir.petrinec@ist.si +386 (1) 541 44 82 +386 (1) 542 81 00

Produktni vodja:      
Jure Erjavec jure@ist.si +386 (1) 541 44 84 +386 (1) 542 81 00
Stane Grm stane@ist.si +386 (1) 541 44 91 +386 (1) 542 81 00
Blaž Novak blaz.novak@ist.si +386 (1) 541 44 86 +386 (1) 542 81 00
Rok Grahovar rok@ist.si +386 (1) 541 44 92 +386 (1) 542 81 00
Gregor Cvetežar grega.cvetezar@ist.si +386 (1) 541 44 98 +386 (1) 542 81 00

Komercialist na terenu:      
Sašo Joul Borišek saso@ist.si +386 (41) 296 953 +386 (1) 542 81 00
Matjaž Garantini matjaz@ist.si +386 (31) 372 020 +386 (1) 542 81 00

Vodja skladišča:      
Vlado Karaula vlado@ist.si

Računovodja:      
Martina Hotujec martina@ist.si +386 (1) 541 44 87 +386 (1) 542 81 00

Administrator:      
Alenka Babnik alenka.babnik@ist.si +386 (1) 541 44 95 +386 (1) 542 81 00

Marketing:      
Nika Erjavec nika.erjavec@ist.si +386 (1) 541 44 97 +386 (1) 542 81 00