Veleprodaja:    Litijska cesta 261a    T: +386 (1) 542 80 80    F: +386 (1) 542 81 00
Letne pnevmatike Kelly 2021

Letne pnevmatike 2021

Kelly Tires

Pnevmatike nudijo izvrsten oprijem za vse terene. Narejene so v Evropi.
Prevzamete jih lahko v vsaki naši poslovalnici.
 

Podjetje

Vodstvo: Elektronski naslov: Telefon: Faks:
Tadej Hartl tadej.hartl@ist.si +386 (1) 542 80 80 +386 (1) 542 81 00

Tajništvo:      
Marina Bordon marina@ist.si +386 (1) 541 44 88 +386 (1) 542 81 00

Prokurist:      

Direktor veleprodaje:      
Andrej Črešnovec andrej@ist.si +386 (1) 541 44 85 +386 (1) 542 81 00

Direktor maloprodaje:      
Damir Petrinec damir.petrinec@ist.si +386 (1) 541 44 82 +386 (1) 542 81 00

Produktni vodja:      
Jure Erjavec jure@ist.si +386 (1) 541 44 84 +386 (1) 542 81 00
Stane Grm stane@ist.si +386 (1) 541 44 91 +386 (1) 542 81 00
Blaž Novak blaz.novak@ist.si +386 (1) 541 44 86 +386 (1) 542 81 00
Rok Grahovar rok@ist.si +386 (1) 541 44 92 +386 (1) 542 81 00
Gregor Cvetežar grega.cvetezar@ist.si +386 (1) 541 44 98 +386 (1) 542 81 00

Komercialist na terenu:      
Sašo Joul Borišek saso@ist.si +386 (41) 296 953 +386 (1) 542 81 00
Matjaž Garantini matjaz@ist.si +386 (31) 372 020 +386 (1) 542 81 00
Tilen Gošnjak tileng@ist.si +386 (31) 642 354 +386 (1) 542 81 00

Vodja skladišča:      
Vlado Karaula vlado@ist.si

Računovodja:      
Martina Hotujec martina@ist.si +386 (1) 541 44 87 +386 (1) 542 81 00

Administrator:      
Alenka Babnik alenka.babnik@ist.si +386 (1) 541 44 95 +386 (1) 542 81 00

Marketing:      
Nika Erjavec nika.erjavec@ist.si +386 (1) 541 44 97 +386 (1) 542 81 00

Informatik:      
Luka Blagotinšek luka@ist.si +386 (1) 541 44 89 +386 (1) 542 81 00